frytaman | e-blogi.pl
_blog frytaman
Detocell - tabletki 2015-07-05

#4 DETOCELL


DetocellDetocell to typowy komercyjny produkt z piękną reklamą w telewizji gdzie śliczna 15 latka zbiega po schodach w zwiewnej sukience któe przylega do jej ślicznego 15 letniego – nie skażonego cellulitem – ciała.Większość pieniędzy niestety w tym przypadku poszłą w reklame tv bo produkt jest do wszystkiego :) Czyli do niczego. Śpiewa, tańczy i gotuje szkoda tylko że efekty usuwania cellulitu są niezauważalne. Cena produktu to absolutnie jego ogromny atut. To by było na tylejeśli chodzi o atuty


Taletki na cellulit Cellu herb 2015-07-05
#2 CELLU HERB

CelluherbTabletki Cellu herb to jak najbardziej zasłużone drugie miejsce. W tym przypadku również poprosiłam 5 Pań aby przetestowały dla nas preparat Cellu Herb. Podobnie jak w przypadku poprzedniego produkty pierwsze efekty były widoczne dość szybko bo już po 3 tygodniach o tyle nawet po 9 tygodniach cellulit nie zniknął całkowicie. Nie da się ukryć, że cena Cellu Herb jest bardziej atrakcyjna od Cellinea ale czy jest sens likwidować cellulit do połowy? Oczywiście że nie. Jak już działać to z rozmachem!
Ocena ogólna: 4.2/5.0
Efektywność:   4.3/5.0
Szybkość działania:   4.3/5.0
Jakość składników:   4.0/5.0
Bezpieczeństwo:   4.0/5.0
Brak efektów ubocznych:   4.0/5.0
Opinie klientów:   4.0/5.0
Opinie o producencie:   4.0/5.0

Ranking tabletek na cellulit – Tabletki na cellulit opinie 2015-07-05

Ranking tabletek na cellulit
Na rynku pojawia się coraz więcej tabletek na cellulit, kremów i różnej innej maści środków które zapewniają pozbycie się cellulitu w krótkim czasie. Środków jest już na tyle dużo, że naprawdę ciężko w tym wszystkim odnaleźć i wybrać te najlepsze tabletki na cellulit. Postanowiliśmy stworzyć ten ranking aby ułatwić wam podjęcie decyzji jakiego preparatu użyć.


Które tabletki na cellulit są najskuteczniejsze?


Jak wszystkie dobrze wiemy ideały nie istnieją ale oczywiście można się do niego zbliżyć. Taki był właśnie nasz cel. Zbliżyć się do ideału jeśli chodzi o wybór tabletek na cellulit. Sprawdziliśmy 7 preparatów o różnych cenach, różnym składzie no i oczywiście o zupełnie różnym działaniu. Zapoznajcie się z naszym rankingiem i wybierzcie najlepszy według was preparat.


#1 CELLINEA – WYBÓR EKSPERTÓW star.gif (23×22)star.gif (23×22)star.gif (23×22)star.gif (23×22)star.gif (23×22)


Tabletki Cellinea


Tabletki Cellinea otwierają nasze zestawienie najlepszych produktów anty cellulitowych. Jak przy wszystkich tego typu produktach producent zapewnia, że jego środek jest absolutnie najlepszy. Nasza redakcja postanowiła spradzić jak naprawde działa Cellinea. Zakupiłyśmy więc 5 opakowań dla 5 pań z problemami z cellulitem. Ogólnie żadna z nas nie byla zadowolona z faktu, że musimy dołączyć ćwiczenai fizyczne do naszego harmonogramu dnia a musicie wiedzieć, że kończąc pracę o 19 nie jest to łatwe. Ale udało się wystarczy kilka brzuszków, skłonów i już. Żadnych drakońskich treningów.


Przejdżmy więc do meritum. Po około 3 tygodniach wszystkie zauważyłyśmy że cellulit na naszych nogach zmienił swój wygląd. Stał się mniej widoczny a co za tym idzie bardziej głądki.Pierwszy sukces osiągnięty i to jużpo nie całym miesiącu.


Kolejnym kamieniem milowm było sprawdzenia stanu cellulitu po 6 tygodniach. Tutaj efekty były różne ponieważ umnie i u dwóch koleżanek cellulit zniknął całkowicie natomiast pozostałe 2 miały jeszcze niewielkie ślady po cellulicie. Producent zapewnia o Gwarancja zwrotu pieniędzy Cellineaefektach w 8 tygodni. I co? Tak tez sę stało po 8 tygodniach pozostałę 2 koleżanki również pozbyły się cellulitu w całości.


Nie zapominajmy o gwarancji zwrotu pieniędzy jeśli środek nie zadziała. To chyba świadczy o powadze producenta i o jego pewności jeśli chodzi o tabletki na cellulit Cellinea. Po doświadczeniu na samej sobie podpisuje się rękami i nogami pod tym produktem i zalecam wam jak najszybciej zacząć stosować.e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]